FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 208

Skąd: z Młyna :D

PostWysłany: Pią 16:12, 07 Wrz 2007    Temat postu: ME Rosja 2007

Nic sie tu nie dzieje na tym forum więc trzeba rozruszać coś...

Już jesteśmy po pierwszym meczu orzełków - jak widać niezbyt udanym /a Kadziu taki kozak był przed meczem:)/
Ale taka Brazylia też przegrywa zazwyczaj jakiś mecz w grupie żeby potem wygrać ważną impreze...miejmy nadzieje że z naszymi też tak bedzie:)

PostWysłany: Pią 21:35, 07 Wrz 2007    Temat postu:

jak beda myslec ze druzyny beda sie przed nimi klasc na parkiecie to marnie to widze....

PostWysłany: Sob 9:01, 08 Wrz 2007    Temat postu:

Mnie ta porażka strasznie zdziwiła jakbym widział całkiem inną drużynę.
Tak jak Lauri powiedział że jeśli myślą że mecze same się wygrają z takimi Belgami itd. to się mylą.
Oby się obudzili i pomyśleli co zrobili.
Jeśli z Rosją zagramy tak jak z Belgią to Rosjanie rozjadą nam jak czołg!
Mam nadzieję że był to tylko zwykły wypadek przy pracy i później już będą grali tak jak kiedyś. Widać lekki brak Mariusza Wlazłego nie miał kto kończyć ataku. Szymański strasznie zatrzymywał rękę, Prygiel też nie atakował jak umie, a Świderski bił w auty. Bąkiewicz jakoś na początku po wejściu na boisko pokazał się z dobrej strony nie bał się bił po łapach ile wlezie. A później niestety chyba 2 nie udane przyjęcia jedno nad siebie, drugiego już nie udało mu się odebrać i koniec meczu.

Junior
Kadet
Kadet

Posty: 47

Skąd: EsCe

PostWysłany: Sob 10:37, 08 Wrz 2007    Temat postu:

Mariusz Wlazły - DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PostWysłany: Sob 20:55, 08 Wrz 2007    Temat postu:

właśnie. Dlaczego pan komentator o różnicy między nami a Turcją nie mówił w pierwszym secie jak nas delikatnie mówiąc punktowali, tylko o Wielkiej Polsce zaczął trąbić w czwartym secie jak było mniej więcej tyle samo punktów różnicy... tylko ze na naszą korzyść?

Markowski
UPS!
UPS!

Posty: 336

PostWysłany: Nie 7:14, 09 Wrz 2007    Temat postu:

I tu się zgodzę w 100% z wielgasnym.
Bardzo ładnie wyciągnął wniosek o którym nie powiedzą normalnie w TV.
Jeśli chodzi o czwarty set to pokazał tylko że Polacy znaleźli w końcu tą swoją optymalną grę z MŚ. Też jest takie przysłowie że gra się jak przeciwnik pozwoli i jaką siatkówkę pokazują. Teraz będzie mocniejsze wyzwanie bo gramy z Ruskami. Polacy według mnie bardziej się zmotywują do tego meczu ponieważ przeciwnik będzie wymagał o wiele więcej niż Belgia i Turcy.
Jeśli zagrywka będzie taka jak w 3 i 4 secie z Turkami to można pomyśleć o zwycięstwie nawet 3:0. Tylko Gacek musi się częściej ustawiać bliżej środka bo często wpadały tam piłki do których musiał ruszać się Świderski a były to piłki Gacka. Wiadomo że grają zespołowo ale Gacek jako libero powinien ją dograć do rozgrywającego. W meczu z Turkami było widać że Paweł zaczął grać dużo kombinacyjnie co gubiło blok i oby też tak zagrał z Ruskami to możemy się pokusić o zwycięstwo Very Happy Uff ale się rozpisałem Razz

PostWysłany: Nie 10:01, 09 Wrz 2007    Temat postu:

No i nie można było tak zagrać z Belgami jak z Turkami ehhh teraz trzeba wygrać z Rosją. Myślę że nasi podejdą do tego meczu na maxa skoncentrowani i zagrają to co potrafią najlepiej. Gra kombinacyjna i oby blok funkcjonował w dzisiejszym meczu co z pewnością ostudziło by atakujących Rosji. Dobrze że pracę kończe o 16 to na meczyk się zdąży Laughing

Bardzo trafne.

W teamie jest konflikt dotyczący decyzji MARIUSZKA (wszyscy muszątacy być?) => nie ma dobrej atmosfery => nie ma gry.

Dzięęęęęękuje.

Znając nasz kraj to po mistrzostwach jeszcze Lozano wywalą i to by było na tyle siatkówki w Polsce.

MaCiNeK
UPS!
UPS!

Posty: 377

PostWysłany: Czw 9:30, 13 Wrz 2007    Temat postu:

Nie rozumiem co wy chcecie od Mariusza?
NIe jestem jego wielbicielem bo nie wielbie żadnego siatkarza, ale skoro podjął taką decyzję to trzeba ją uszanować...
Co lepiej żeby pojechał na te ME i co chwile go łąpały skurcze i nie był w stanie pomóc drużynie? Bo tak np jest ze Świderskim który przed ME mówił że on cały czas gra z bólem i nie narzeka. A widać było jak mu to granie wychodziło tzn właśnie nic mu nie wychodziło. Wyniki nie są kwestią Mariusza, uważam że jakiś błąd został popełniony w przygotowaniach, bo w meczach LŚ oprócz finału laliśmy wszystkich jak leci, a tak miało być na ME a nie wtedy, wtedy to oni jak dla mnie mogli wszystko przegrywać po 3:0, ale nie na ME. To co pokazali to katastrofa. Trzeba z tego wyciągnąć wnioski i pracować dalej czyt. nie zwalniać Lozano.