FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 377

Skąd: UPS !!! :P

PostWysłany: Wto 10:30, 28 Lis 2006    Temat postu: MŚ Japonia 2006

Już wiemy że nasi będą walczyć o medal, po wygranej 3:2 z Rosją awansowaliśmy do półfinału. Ale jakiego koloru będzie to medal?
Po dzisiejszym meczu śmiem twierdzić że będziemy grali op złoto, a dlaczego?
Przegrywaliśmy 2:0 z Rosją, zapowiadało się na pogrom, a tu w 3 secie nasi wyszli odmienieni, znaleźli sposób na dobrze grających Rosjan.
Lozano zrobił bardzo dobre zmiany wprowadzając Gruszkę i Szymanskiego i momentami Żygadłe. Wygraliśmy ten mecz przedewszystkim psychicznie bo już się bałem po 2 secie że nasi już nie wierzą w zwycięstwo, ale na szczęście się myliłem Smile Wspaniały mecz, po takich meczach można pozanć że drużyna jest mozna i sportowo i psychicznie, oby tak dalej.
Polacy marsz po złoto !

Tomek_Srodula

Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 3

Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto 11:07, 28 Lis 2006    Temat postu:

Zdecydowanie sie zgadzam...Very Happy Lozano popracowal nie tylko nad technika naszych zawodnikow ktora i tak wymagala raptem doszlifowania ale tez tchnal w nich wiare ze moga wygrac z kazdym.. Smile i to rzeczywiscie jest prawda. Oczywiscie smiesza mnie wypowiedzi Gaijca ktory twierdzi ze przegrali bo nie znali Wlazlego i Szymanskiego i dlatego ze w 3 secie sedziowie zabrali im pare waznych punktow.. Zenada.. Very Happy Nasi siatkarze dorosli do medalu i mozna juz ryzykowac stwierdzenie ze ten medal bedzie barwy zlotej... Sa pelni wiary w to co robia i wiedza ze sa w tym najlepsi. A co do polfinalow to nie ma co dywagowac nad tym czy lepiej z Brazylia czy z Bulgaria tylko trzeba wygrywac po koleji jeszcze 3 pozostale mecze a wiemy wszyscy dobrze ze caly ten team na to stac.. wiec jutro nie grzebac sie w poscieli z rana tylko przed telewizory i ogladamy Polska : Serbia - mecz o 1 miejsce w grupie E.

MaCiNeK
UPS!
UPS!

Posty: 377

PostWysłany: Śro 9:39, 29 Lis 2006    Temat postu:

Po dzisiejszym meczu jeszcze śmielej mówie że będziemy grać o złoto. Pokonać Serbię 3:0 to nie przypadek. W Sobote półfinał z Bułgarią, nie będzie to łatwy mecz ale wierze że go wygramy i zagramy w wielkim finale a tam czuje że nikt nas już nie zatrzyma. Very Happy

Posty: 3

PostWysłany: Śro 15:55, 29 Lis 2006    Temat postu:

Oj tak juz nie moge wprost doczekac sie soboty i meczu z Bulgaria... jestem niepoprawnym optymista wiec smiem twierdzic ze nasza reprezentacja bez problemu poradzi sobie z Bulgarami i na naszym koncie zanotujemy nastepne, 10 juz, zwyciestwo i bedziemy nadal srubowac rekord kolejnych zwyciestw na imprezie rangi mistrzowskiej... Very HappyVery HappyVery Happy martwi mnie tylko slabsza dyspozycja "Swidra" ale w sumie dzisiaj odpokutowal to bardzo dobrym przyjeciem no i tymi pojedynczymi blokami... rewelacja wprost.. A wiec drodzy panowie i panie NIEDZIELA BEDZIE DLA NAS Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

MaCiNeK
UPS!
UPS!

Posty: 377

PostWysłany: Sob 9:06, 02 Gru 2006    Temat postu:

I mamy finnał. Mecz ciężki tak jak się spodziewaliśmy ale nasi są bardzo mocni, może być złoto i oby tak było Smile Narazie brak mi słów... Very Happy

PostWysłany: Sob 9:23, 02 Gru 2006    Temat postu:

Mecz nie był ciężki - tylko nasi w drugim secie sie rozkojarzyli i dlatego przegrali tego drugiego seta....

Trener Brazyli chciał z Polską grać w finale po tych sparingach - bedzie to miał....

Posty: 3

PostWysłany: Sob 13:48, 02 Gru 2006    Temat postu:

A ja sadze ze to co powiedzial Kadziu w wywiadzie pomeczowym odzwierciedla wszystko... nasi chlopcy rzeczywiscie zagrali slaby mecz.. bez porownania np z meczem przeciwko Serbii o ktorym nawet trener Brazylii wypowiedzial sie ze byl wrecz perfekcyjny (czyt. brak błedów i słabych punktów gdziekolwiek) i rzeczywiscie smiem twierdzic ze dzisiaj naszych siatkarzy zjadla przyslowiowa trema... nawet Kadzio powiedzial ze bal sie aby ich nie poniosla slowianska fantazja bo w tie-break'u moglobybyc roznie... ale... coz to wiecej mowic. MAMY MEDAL Very HappyVery HappyVery Happy jest jednak pytanie na ktore odpowiedz dostaniemy jutro popoludniu... SREBRO CZY TEZ ZLOTO?!?
Mocno wierze w to ze jednak po 32 latach bedzie to ZŁOTO!!!!!!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Volleyboard Polska Strona Główna -> Reprezentacja Polski Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)